Aukcja nr 12

USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
Jesteś w: A12  POLSKA  Stefan Batory 1576-1586
158 Stefan Batory 1576-1586
szeląg 1584, Gdańsk, j.w., Gum.788, Kurp.377
40 zł
95 zł
159 Stefan Batory 1576-1586
dwudenar 1578, Mitawa, Aw: Monogram królewski, Rw: Pogoń, Kurp.250 R4, H-Cz.618 R2, T.8, moneta uznawanaprzez większość numizmatyków za monetę litewską ale herb Kettl..
125 zł
620 zł
160 Stefan Batory 1576-1586
denar 1580, Gdańsk, Aw: Orzeł Ziem Pruskich, Rw: Herb Gdańska, Gum.786, Kurp.365 R3, patyna
150 zł
160 zł