Aukcja nr 12

USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
Jesteś w: A12  POLSKA  Zygmunt I Stary 1506-1548
102 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1540, Elbląg, Aw: Orzeł Ziem Pruskich i napis, Gum.583, Kurp.610 R, odmiana: miecz z lewej strony orła
100 zł
250 zł
103 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1545, Kraków, Aw: Orzeł i napis, Rw: Korona i napis, Gum.485, Kurp.52 R1
80 zł
110 zł
104 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1546, Kraków, j.w., Gum.488, Kurp.57 (awers), Kurp.58 (rewers)
100 zł
120 zł
105 Zygmunt I Stary 1506-1548
półgrosz 1509, Kraków, Aw: Orzeł i napis, Rw: Korona i napis, Gum.480, Kurp.28 R1
30 zł
106 Zygmunt I Stary 1506-1548
półgrosz 1509, Wilno, Aw: Pogoń i napis, Rw: Orzeł i napis, Gum.507, Kurp.97 R
30 zł
25 zł
107 Zygmunt I Stary 1506-1548
półgrosz 1513, Wilno, j.w., Gum.507, Kurp.109 R
30 zł
25 zł
108 Zygmunt I Stary 1506-1548
szeląg 1529, Toruń, Aw: Monogram królewski i napis, RW: Orzeł Ziem Pruskich i napis, Gum.522, Kurp.242 R,odmiana: miecz z prawej strony orła
50 zł
40 zł
109 Zygmunt I Stary 1506-1548
szeląg 1531, Elbląg, Aw: Orzeł Ziem Pruskich i napis, Rw: Herb Elbląga i napis , Gum.580, Kurp.552 (awers),Kurp.557 (rewers)
75 zł
85 zł
110 Zygmunt I Stary 1506-1548
szeląg 1532, Elbląg, Aw: Orzeł Ziem Pruskich i napis, Rw: Herb Elbląga i napis, Gum.580, Kurp.568 R
100 zł
110 zł
111 Zygmunt I Stary 1506-1548
szeląg 1547, Gdańsk, Aw: Orzeł Ziem Pruskich i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum.556, Kurp.439 R
30 zł
25 zł
112 Zygmunt I Stary 1506-1548
denar b.d., Gdańsk, Aw: Orzeł Ziem Pruskich, Rw: Herb Gdańska, Gum.541, Kurp.397 R2
100 zł
170 zł
113 Zygmunt I Stary 1506-1548
denar b.d., Elbląg, Aw: Orzeł Ziem Pruskich, Rw: Herb Elbląga, Gum.579, Kurp.551 R3, wyjątkowo pięknie zachowanyegzemplarz
150 zł
300 zł
114 Zygmunt I Stary 1506-1548
denar 1539, Gdańsk, Aw: Orzeł Ziem Pruskich, Rw: Herb Gdańska i litery MS, Gum.543, Kurp.389 R4, H-Cz.393 R3,litery MS pod koroną interpretowane jako inicjały mincerz..
160 zł
280 zł
115 Zygmunt I Stary 1506-1548
denar 1546, Gdańsk, Aw: j.w., Rw: Herb Gdańska, Gum.544, Kurp.391 R4, piękny stan zachowania
150 zł
180 zł