Aukcja nr 12
USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
811 | Niemcy medal sygn. L CH LAUER NURNBERG, wybity w 1914 r. poświęcony feldmarszałkowi Hindenburgowi zwycięzcyw kampanii w Prusach Wschodnich, Aw: Popiersie feldmarszałka i nap.. |
I- UNC- |
100 zł 190 zł
812 | Niemcy medal Karla Goetza wybity w 1918 roku poświęcony słynnemu lotnikowi Manfredowi von Richthofenowi, Aw:Popiersie barona i napis, Rw: Orzeł na tle płyty nagrobnej i napi.. |
II+ EF+ |
200 zł 170 zł
813 | Niemcy Saksonia, Johann Georg III, medal nagrodowy autorstwa Marcina Henryka Omeisa- medaliera drezdeńskiego, Aw:Popiersie króla i napis, Rw: Korona, zbroja i dwa miecze na .. |
II+ EF+ |
200 zł 160 zł
814 | Niemcy Saksonia- medal sygnowany TH.MARTIN wybity w 1894 r., z okazji wystawy rzemiosła i przemysłu we Freibergu,Aw: Głowa króla Alberta i napisy, Rw: Wieniec z emblematami .. |
150 zł 185 zł
815 | Rosja medal sygnowany GRAEF ENSTEIN wybity w 1762 r. dla upamiętnienia przywrócenia porządku w Kurlandii(wprowadzenia władzy Rosji), Aw: Popiersie carycy Katarzyny II i nap.. |
III VF |
1 000 zł 1 050 zł
816 | Rosja krzyż łaciński przeznaczony dla nagradzania rosyjskich duchownych w czasie wojny z Napoleonem 1812 r., Aw: OkoOpatrzności i data 1812, Rw: Napis, brąz 79 x 46.5 mm, l.. |
I- UNC- |
150 zł 310 zł
817 | Rosja medal nagrodowy sygn. L.SZ.R nadawany za zasługi w dziedzinie kultury i sztuki, Aw: Uskrzydlony Geniuszz akcesoriami sztuk plastycznych, Rw: Wieniec laurowy z napisem.. |
I UNC |
300 zł 410 zł
818 | Rosja medal nagrodowy Charkowskiego Towarzystwa Rolniczego, Aw: Symbole rolnictwa i napis, Rw: Ozdobny wieniecz gałązek dębowych, srebro 64 mm, 123.07 g., patyna |
I UNC |
300 zł 270 zł
819 | Rosja medal nagrodowy niesygn, (koniec XIX w.) przyznawany Kozakom, Aw: Głowa Mikołaja II w wieńcu z gałązeklaurowych i dębowych, Rw: Orzeł rosyjski i napis wokół, srebro 5.. |
200 zł 270 zł
820 | Rosja odznaka opieki nad sierotami zawieszana na uszku, Aw: Tarcza z orłem rosyjskim zwieńczona koroną cesarską, Rw:Napisy i data 1896, srebro 11.58 g., punca 84 |
125 zł 160 zł
821 | Rosja odznaczenie 50-lecia reformy prawodawstwa 1864-1914; Srebrna kolumna zwieńczona koroną, pod nią napis ZAKON;na trzonie kolumny złote litery AH II w ligaturze, poniżej.. |
I UNC |
550 zł 520 zł
822 | Watykan Leon XIII- medal patriotyczny wybity w 1900 roku- POLONIA SEMPER FIDELIS, Aw: Popiersie papieża Leona XIIIi napis, Rw: Krwawiące serce Jezusa opasane koroną cierniową.. |
50 zł 55 zł