Aukcja 12 / 796

USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
Jesteś w: A12  Plakiety  Austria

miniaturki Orderu Franciszka Józefa i Orderu Żelaznej Korony zawieszone na łańcuszku, złoto emaliowane, waga12.74 g., punca na zawieszce łańcuszka, uszkodzenia emalii w miniaturce Orderu Żelaznej Korony i brak medalionuna rewersie krzyża Orderu Franciszka Józefa

Numer: 796
Opis: Austria. miniaturki Orderu Franciszka Józefa i Orderu Żelaznej Korony zawieszone na łańcuszku, złoto emaliowane, waga12.74 g., punca na zawieszce łańcuszka, uszkodzenia emalii w miniaturce Orderu Żelaznej Korony i brak medalionuna rewersie krzyża Orderu Franciszka Józefa
Stan: ,
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1300