Aukcja 12 / 439

USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
Jesteś w: A12  POLSKA  Wolne Miasto Gdańsk

grosz 1812, Gdańsk, Aw: Herb Gdańska, Rw: Napisy, Plage 49, próba w czystym srebrze

Numer: 439
Opis: Wolne Miasto Gdańsk. grosz 1812, Gdańsk, Aw: Herb Gdańska, Rw: Napisy, Plage 49, próba w czystym srebrze; piękna stara patyna,wyśmienity stan zachowania
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 23-11-1996
Cena szacunkowa: 650 zł
Cena wywoławcza: 520 zł
Cena wylicytowana: 860 zł
Ilość odsłon: 225