Aukcja 12 / 401

USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996

półtalar 1768, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 354, bardzo dobry stan zachowania,patyna

Numer: 401
Opis: Stanisław August Poniatowski 1764-1795. półtalar 1768, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 354, bardzo dobry stan zachowania,patyna
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 23-11-1996
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 1 450 zł
Ilość odsłon: 1246