Zakończenie: 15-01-2026 20:00 ÷ 22:12
trwa licytacja
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Szwajcaria, medal pamiątkowy, 1901
430231
Aw: Kobieta trzymająca girlandę, obok putto z małą girlan... | I/I- |
— start 150 zł 13 wyświetleń |
0 | 3 dni | |
Niemcy, 80. rocznica urodzin Otto von Bismarcka, 1895
430230
Aw: Popiersie w lewo, na dole sygnatura O. BERGMANN. HAMB... | I- |
— start 240 zł 18 wyświetleń |
0 | 3 dni | |
Niemcy, medal - Hołd Brandenburgii, 1786
432110
sygnowany: Daniel Loos, Aw: Popiersie w lewo, FRIDERICUS ... | III+ |
— start 600 zł 36 wyświetleń |
0 | 3 dni | |
Niemcy, medal pamiątkowy, 1907
431540
Aw: Robotnik stojący na molo, trzymający młot oraz gałązk... | II |
65 zł szac. 100 zł 34 wyświetleń |
0 | 3 dni | |
Niemcy, medal na 25-lecie panowania, 1824
388755
sygnowany NEUSS F.; Popiersie władcy w prawo, MAXIMILIAN ... | I- |
— start 180 zł 18 wyświetleń |
0 | 3 dni | |
Niemcy, 25. rocznica ślubu Ludwika III i Marii Teresy, 1893
430229
Aw: Dwa popiersia w lewo, na przecięciu ramienia sygnatur... | II |
340 zł szac. 500 zł 29 wyświetleń |
0 | 3 dni | |
Watykan, medal z Piusem IX, XIX w.
431122
Aw: Popiersie papieża w prawo, PIUS IX PONT MAX, u dołu R... | I- |
— start 240 zł 23 wyświetleń |
0 | 3 dni | |
Francja, medal pamiątkowy, 1794
430228
Aw: Trzy popiersia w prawo (Ludwika XVI, Marii Antoniny, ... | I/I- |
270 zł szac. 450 zł 28 wyświetleń |
0 | 3 dni | |
Francja, medal na cześć armii, 1841
431140
Aw: Pomnik Napoleona, A. L’INAUGURATION. DE. NAPOLEON. - ... | II |
— start 60 zł 21 wyświetleń |
0 | 3 dni | |
Francja, medal pamiątkowy, 1763
430227
Aw: Popiersie w prawo, na przecięciu ramienia sygnatura B... | I-/II+ |
250 zł szac. 400 zł 35 wyświetleń |
0 | 3 dni |