Zakończenie: 16-03-2023 20:00 ÷ 22:48
Austria, floren, 1888
365052
| II+/I- |
130 zł szac. 100 zł 30 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Austria, floren, 1889
365051
| II+ |
160 zł szac. 100 zł 45 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Austria, floren, 1891
365050
| II/II+ |
130 zł szac. 100 zł 19 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Austria, floren, 1892
365049
| III+/II- |
105 zł szac. 70 zł 23 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Austria, 1 gulden zaślubinowy, 1854 A
365048
wybity z okazji zaślubin cesarza z Elżbietą | III |
420 zł szac. 200 zł 87 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Węgry, 1 forint, 1869 KB
365047
| II/II- |
290 zł szac. 100 zł 124 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Węgry, 1 forint, 1878 KB
365046
| II+ |
140 zł szac. 80 zł 34 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Węgry, 1 forint, 1880 KB
365045
| II |
155 zł szac. 80 zł 23 wyświetleń |
0 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, Chomyn Igor – Katalog plakiet, medalionów i medali polskich i z Polską zwi..
365044
Chomyn Igor – Katalog plakiet, medalionów i medali polski... | I/I- |
440 zł szac. 300 zł 166 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy, XIX/XX w.
365043
Aw: Głowa Marianny w lewo, na ramieniu sygnatura H•DUBOIS... | II+ |
175 zł szac. 150 zł 84 wyświetleń |
0 | zakończona |