Węgry, 1 forint, 1869 KB

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 22:34:20
Węgry, 1 forint, 1869 KB

Węgry, 1 forint, 1869 KB

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 22:34:20
365047
Opis: Węgry - Franciszek Józef I (1848–1916), 1 forint, 1869 KB, Kremnica
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, lekko czyszczony
Literatura: Herinek 596, Huszár 2136, KM. 449.1

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 99