Polska, trojak, 1586

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 20:39:40
Polska, trojak, 1586

Polska, trojak, 1586

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 20:39:40
365372
Opis: Polska - Stefan Batory (1576–1586) - monety koronne, trojak, 1586, Olkusz, końcówka legendy awersu PO•M•D•L•
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: subtelna, ciemna patyna, ładny
Literatura: Iger O.86.1.a (R1), Kop. 536 (R1)

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 328