Austria, 1 gulden zaślubinowy, 1854 A
Zakończenie: 16-03-2023 22:03:40
365048
Opis: | Austria - Franciszek Józef I (1848–1916), 1 gulden zaślubinowy, 1854 A, Wiedeń, wybity z okazji zaślubin cesarza z Elżbietą |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna, lekko czyszczony, delikatne obicia rantu |
Literatura: | Davenport 19, Herinek 823 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 87