Węgry, 1 forint, 1880 KB

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 22:35:20
Węgry, 1 forint, 1880 KB

Węgry, 1 forint, 1880 KB

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 22:35:20
365045
Opis: Węgry - Franciszek Józef I (1848–1916), 1 forint, 1880 KB, Kremnica
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Herinek 609, Huszár 2141

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 14