Francja, medal pamiątkowy, XIX/XX w.

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 22:40:40

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 22:40:40
365043
Opis: Francja - III Republika (1871–1940), medal pamiątkowy, XIX/XX w., Aw: Głowa Marianny w lewo, na ramieniu sygnatura H•DUBOIS, REPUBLIQUE - FRANCAISE, Rw: Rolnik orzący pole, niżej kartus z plakietą, na której CERCLE AGRICOLE / REPUBLICAIN / ET COMICE RÉUNIS / DE L'ARRONDISEMENT / DE MÉZIÈRES, Obrzeże: Punca ARGENT
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 41.0 mm, 35.21 g

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 60