wydawnictwa polskie, Chomyn Igor – Katalog plakiet, medalionów i medali polskich i z Polską zwi..
Zakończenie: 16-03-2023 20:03:00
365044
Opis: | wydawnictwa polskie, Chomyn Igor – Katalog plakiet, medalionów i medali polskich i z Polską związanych w Lwowskiej Narodowej Galerii Sztuki, tom 1 i 2, Warszawa 2015 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 608 i 559 stron, format A4, twarda oprawa, dwujęzyczny (polsko-ukraiński), bogato ilustrowany opis zbioru (1245 pozycji) plakiet, medali i medalionów Lwowskiej Narodowej Galerii Sztuki, rzadka i cenna publikacja, ładnie zachowana, łącznie dwie książki |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 166