Węgry, 1 forint, 1878 KB

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 22:34:40
Węgry, 1 forint, 1878 KB

Węgry, 1 forint, 1878 KB

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 22:34:40
365046
Opis: Węgry - Franciszek Józef I (1848–1916), 1 forint, 1878 KB, Kremnica
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowany
Literatura: Herinek 605, Huszár 2138

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 23