Zakończenie: 09-09-2021 20:00 ÷ 22:31
Śląsk, medal z wystawy piekarniczo-cukierniczej we Freiburgu (Świebodzicach), 1903
330031
Aw: Herb z preclem pod koroną, trzymany przez dwa lwy, po... | III+ |
310 zł szac. 100 zł 159 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Helena Paderewska, 1989
330047
Aw: Popiersie w lewo, z lewej HELENA PADEREWSKA, PRZEWODN... | I |
920 zł szac. 500 zł 129 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal na jubileusz 50-lecia Akademii Medycznej we Wrocławiu, 2000
330046
Aw: Popiersie lekko w prawo, z prawej AM / 50 LAT / W, SA... | I |
380 zł szac. 500 zł 90 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Polskie Srebrne Monety Kolekcjonerskie, 2005
324657
Aw: Lupa powiększająca znak Mennicy Warszawskiej, z boków... | I |
130 zł szac. 100 zł 99 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, druga rocznica śmierci Jana Pawła II, 2007
324654
Aw: Głowa modlącego się papieża w prawo, w tle Matka Bosk... | I |
160 zł szac. 100 zł 106 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Papież Innocenty XI, 2007
324646
Aw: Popiersie papieża w prawo, wokół herby Watykanu, Rzec... | I |
220 zł szac. 150 zł 102 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej PTAiN – Bolesław Chrobry, 1973
325480
Aw: Stylizowany denar (głowa w lewo, BOLEZAVS), z boków C... | I |
100 zł szac. 50 zł 84 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej PTAiN – Bolesław Śmiały, 1972
325484
Aw: Denar Bolesława z popiesiem z mieczem w lewo, BOLEZLΛ... | I |
310 zł szac. 75 zł 109 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 400. rocznica śmierci Jana Długosza, 1880
330094
Aw: Głowa w prawo, w czapce, niżej sygnatura W.GLOWACKI, ... | II |
2 400 zł szac. 250 zł 754 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Medal na pamiątkę setnej rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917
330090
Aw: Popiersie w mundurze według portretu Grassiego, na do... | II- |
165 zł szac. 120 zł 90 wyświetleń |
7 | zakończona |