Zakończenie: 09-09-2021 20:00 ÷ 22:31
Polska, medal z serii królewskiej PTAiN – Kazimierz Sprawiedliwy, 1984
325496
Aw: Awers monety z wizerunkiem księcia, u góry CAZIMIRVS ... | I |
32 zł szac. 30 zł 103 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej PTAiN – Bolesław Wstydliwy, 1986
325506
Aw: Brakteat typu Książę z proporcem, wyżej BOLESLAVS PVD... | I |
28 zł szac. 30 zł 78 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej PTAiN – Konrad Mazowiecki, 1984
325508
Aw: Brakteat, z boków MCCXXIX / MCCXXXII - MCCXLI- / MCCX... | I |
28 zł szac. 30 zł 46 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej PTAiN – Leszek Czarny, 1986
325511
Aw: Awers brakteatu typu Książę z mieczem, wokół LESTCVS ... | I |
22 zł szac. 30 zł 48 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Watykan, IV Pielgrzymka do Polski, 1991
323138
Aw: Popiersie papieża w lewo, IOANNES PAULUS II, Rw: Post... | I/II |
36 zł szac. 50 zł 133 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Watykan, zestaw 9 medali
323140
Zestaw 9 medali z papieżami: Leonem XIII, Piusem X, Bened... | I/I- |
70 zł szac. 100 zł 45 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę zaślubin Władysława IV i Ludwiki Marii Gonzagi, pocz. XVIII w. (?)
329922
Aw: Popiersie Ludwika XIV w prawo, niżej sygnatura J•MAVG... | II |
240 zł szac. 350 zł 184 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal - św. Franciszek z Asyżu
330023
Aw: Półpostać świętego zwrócona w lewo i napisy Św. Fraci... | I |
85 zł szac. 120 zł 44 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Miasto Radom, 1991
322973
Aw: Herb Radomia w wersji uroczystej, Rw: Panorama miasta... | I |
60 zł szac. 40 zł 59 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, I wizyta w Polsce, 1979
327010
Aw: Popiersie błogosławiącego papieża w lewo, JAN PAWEŁ I... | I |
155 zł szac. 75 zł 69 wyświetleń |
3 | zakończona |