Zakończenie: 17-06-2021 20:00 ÷ 22:14
Polska, Poległym Cześć, 1924
324971
Aw: Napis POLEGŁYM CZEŚĆ, powyżej orzeł z Krzyżem Virtuti... | III+ |
155 zł szac. 75 zł 78 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal Józef Haller, 1919
324980
Aw: Popiersie w prawo, na dole sygnatura Ant. Madeyski / ... | III |
185 zł szac. 100 zł 95 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Zmiany terytorialne Ziem Polskich, 1919
324991
Aw: Święty Jerzy walczący ze smokiem, wokoło napis MIŃSK ... | II |
580 zł szac. 500 zł 193 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, 100. rocznica śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917
325001
Aw: Popiersie Tadeusza Kościuszki, na odcięciu sygnatura ... | II |
175 zł szac. 120 zł 95 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Poległym na Polu Chwały, 1916
324981
Aw: Symboliczna postać w stroju wojownika greckiego skład... | III+ |
145 zł szac. 80 zł 114 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Tadeusz Rutowski, 1915
324992
Aw: Popiersie lekko w lewo, TADEVSZOWI - RVTOWSKIEMU, Rw:... | II |
95 zł szac. 100 zł 108 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Odrodzenie Polskiego Oręża, 1914
325002
Aw: Orzeł z rozpostartymi skrzydłami siedzący na skale. W... | II |
165 zł szac. 120 zł 178 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 300. rocznica śmierci Piotra Skargi, 1912
324998
Aw: Popiersie w lewo, KS. PIOTR SKARGA - * 1536 + 1612, R... | II |
350 zł szac. 150 zł 162 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę odsłonięcia pomnika Adama Mickiewicza w Krakowie, 1898
324996
Aw: Głowa poety w prawo, wokoło ADAM MICKIEWICZ / WACŁAW;... | III/IV |
70 zł szac. 100 zł 128 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Kornel Ujejski i Józef Nikorowicz - medal wybity z okazji napisania chorał, 1893
324987
Aw: Popiersia w lewo, niżej dwie gałązki oliwne, KORNEL U... | I-/II+ |
150 zł szac. 150 zł 122 wyświetleń |
3 | zakończona |