Polska, Poległym Cześć, 1924

Polska, Poległym Cześć, 1924

Polska, Poległym Cześć, 1924

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 21:46:20
324971
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Poległym Cześć, 1924, Warszawa, Aw: Napis POLEGŁYM CZEŚĆ, powyżej orzeł z Krzyżem Virtuti Militari, poniżej hełm złożony na gałązkach, Rw: Żołnierz leżący w pozycji skurczonej ze sztandarem złożonym na piersiach, na dole z lewej znak mennicy i sygnatura M.LUBELSKI, poniżej daty MCMXVIII-MCMXX, medal projektu Mieczysława Lubelskiego
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 34.1 mm, 15.61 g
Literatura: Strzałkowski 475

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 77

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  150 zł
4)  105 zł