Polska, Sprowadzenie prochów Juliusza Słowackiego, 1927

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 21:47:20
325003
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Sprowadzenie prochów Juliusza Słowackiego, 1927, Warszawa, Aw: Głowa w lewo, niżej sygnatura T.BREYER, CAŁY SIĘ STAŁEM - OJCZYZNĄ, Rw: Urna, NA POWRÓT PROCHÓW JULIUSZA SŁOWACKIEGO WARSZAWA 26•VI•1927, medal projektu Tadeusza Breyera
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 55.2 mm, 71.87 g, medal w zniszczonym pudełku Mennicy
Literatura: Strzałkowski 592

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 433

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  260 zł
4)  165 zł
5)  160 zł
6)  150 zł
7)  130 zł
8)  80 zł
9)  75 zł