Polska, złotówka, 1766 FS

Polska, złotówka, 1766 FS

Polska, złotówka, 1766 FS

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 20:33:20
325264
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, złotówka, 1766 FS, Warszawa, z literami FS (Fryderyk Wilhelm Sylm, mincmistrz warszawski), duże Orły i Pogonie, gruby wieniec
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz SAP 19.a8, Plage 273, Berezowski 1.25 zł

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1106

1)  760 zł
2)  740 zł
3)  700 zł
4)  640 zł
5)  560 zł
6)  400 zł
7)  380 zł
8)  370 zł
9)  350 zł
10)  340 zł
11)  320 zł
12)  300 zł
13)  290 zł
14)  280 zł
15)  260 zł
16)  240 zł