Polska, 100. rocznica śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 21:45:00
325001
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), 100. rocznica śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917, Wiedeń, Aw: Popiersie Tadeusza Kościuszki, na odcięciu sygnatura K.Laszczka…, TADEUSZ / KOŚCIUSZKO / -1:8:1:7- / -1:9:1:7-, wokół cztery wieńce, Rw: Wieniec, w którym skrzyżowane szabla i kosa, "PIERWSZY KROK / DO ZWYCIEZTWA / POZNAC SIE NA / WŁASNEJ SILE", wokół cztery gałązki dębu, medal projektu Konstantego Laszczki
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 60.2 mm, 60.63 g
Literatura: Strzałkowski 413

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 95

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  120 zł
4)  90 zł
5)  75 zł