Polska, Poległym na Polu Chwały, 1916

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 21:44:40
324981
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), Poległym na Polu Chwały, 1916, Aw: Symboliczna postać w stroju wojownika greckiego składa wieniec na piersi poległego legionisty, z prawej sygnatura LEWANDOWSKI 1915, w oddali widoczne maszerujące wojsko i lecący nad nim Orzeł, na górze korona rozdziela napis: POLEGŁYM NA - POLU CHWAŁY, Rw: Obraz M.B. Częstochowskiej, w otoku napis: KRÓLOWO • KORONY • POLSKIEJ • MÓDL • SIĘ • ZA • NAMI. Z lewej: 1831 1863. 1914, medal projektu S. R. Lewandowskiego
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: cynk srebrzony, 49.9 mm, 42.95 g
Literatura: Strzałkowski 321

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 112

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  130 zł
4)  55 zł
5)  50 zł
6)  48 zł