Polska, medal Józef Haller, 1919

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 21:45:40
324980
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), medal Józef Haller, 1919, Aw: Popiersie w prawo, na dole sygnatura Ant. Madeyski / Paryż 1919, w otoku JENERAŁ JÓZEF HALLER, Rw: Szereg żołnierzy w lewo, z proporcem, w tle samolot, niżej w trzech wierszach: WOJSKO POLSKIE WE FRANCYI MCMCVII— MCMXIX, na obrzeżu nieczytelna punca i BRONZE, medal projektu Antoniego Madeyskiego
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 47.1 mm, 48.60 g, uszkodzenia obrzeża
Literatura: Strzałkowski 457 (RR)

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 76

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  100 zł
4)  75 zł
5)  75 zł
6)  65 zł