Zakończenie: 31-12-2020 20:00 ÷ 22:26
Polska, trojak, 1766
315074
popiersie króla w zbroi, 6 jagódek w wieńcu, kropka po GR... | III |
300 zł szac. 200 zł 424 wyświetleń |
12 | zakończona | |
Rzym prowincjonalny, tetradrachma, 250-251
314677
Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laorowym w prawo, ΑΥΤ Κ Γ... | III+ |
310 zł szac. 250 zł 160 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 255-256
314680
Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP C ... | II/II- |
310 zł szac. 125 zł 194 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1770 A
315030
| III/III+ |
310 zł szac. 500 zł 129 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1778
315020
na ramieniu H.ST. | III |
310 zł szac. 200 zł 209 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, 276-282
314683
Aw: Popiersie cesarza z berłem w lewo, IMP C M AVR PROBVS... | I- |
320 zł szac. 150 zł 201 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, denar koronny, bez daty
315132
Aw: Korona, Rw: Orzeł | III+ |
330 zł szac. 40 zł 320 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 200.000 złotych, 1991
315004
na rewersie napis PRÓBA, Jan Paweł II - popiersie na tle ... | I |
330 zł szac. 250 zł 136 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 20 złotych, 2000
314993
Dudek - Upupa epops | I |
330 zł szac. 200 zł 124 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Wielka Brytania, medal z królową Wiktorią, (1839)
314848
Aw: Głowa Wiktorii w lewo, na odcięciu sygnatura W. WYON ... | I |
330 zł szac. 250 zł 376 wyświetleń |
5 | zakończona |