Zakończenie: 31-12-2020 20:00 ÷ 22:26
Polska, 10 złotych, 1998
314968
XVIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Nagano | I |
90 zł szac. 80 zł 76 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Prusy Książęce (1525–1657), grosz, 1531
315088
końcówka napisu PRVSS | III |
90 zł szac. 60 zł 216 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, medal wybity na 900. Rocznicę Koronacji Bolesława Chrobrego, 1924
315128
Aw: Popiersie w prawo, na odcięciu ramienia sygnatura J. ... | II- |
90 zł szac. 75 zł 382 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Abbasydzi, dirham, AH 181 (797/798 AD)
314774
| III- |
95 zł szac. 50 zł 207 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1933
315053
głowa kobiety w czepcu | II-/III+ |
95 zł szac. 80 zł 132 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Niemcy, 2 marki, 1926 A
314835
| II+/I- |
95 zł szac. 100 zł 139 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, as, 145-146
313405
Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, FAVSTINA AVGVSTA [AVG P... | IV |
100 zł szac. 60 zł 174 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo monety złotej (aureusa), III-IV w.
314697
Aw: Popiersie cesarza w prawo, pseudolegenda, Rw: Postać ... | IV/V |
100 zł szac. 80 zł 111 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, zestaw 2 x 1 grosz
314783
w skład zestawu wchodzą roczniki 1767 G i 1787 EB | III/III- |
100 zł szac. 30 zł 163 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, grosz, 1812 IB
315076
| III+ |
100 zł szac. 50 zł 184 wyświetleń |
8 | zakończona |