Polska, grosz, 1812 IB

Polska, grosz, 1812 IB

Polska, grosz, 1812 IB

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 21:18:20
315076
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie (1807–1815) - Fryderyk August I (1806–1827), grosz, 1812 IB, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kahnt FA3 1280, Plage 71

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 178

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  80 zł
4)  75 zł
5)  70 zł
6)  60 zł
7)  32 zł
8)  30 zł