Zakończenie: 31-12-2020 20:00 ÷ 22:26
Polska, medal na pamiątkę wizyty Jana Pawła II w Krakowie, 1980
315002
medal projektu Bronisława Chromego, Aw: Popiersie papieża... | I |
155 zł szac. 125 zł 195 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Wielka Brytania, medal z królową Wiktorią, (1839)
314848
Aw: Głowa Wiktorii w lewo, na odcięciu sygnatura W. WYON ... | I |
330 zł szac. 250 zł 361 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal na XX lecie PRL, 1964
314847
Aw: Wieniec laurowy, w nim XX / PRL, Rw: Orzeł, WOJEWÓDZK... | I- |
— start 48 zł 386 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal wybity na pamiątkę pielgrzymki papieża do Niemiec, 1987
314692
Aw: Popiersie Ojca Świętego na wprost, Rw: Ojciec Święty ... | I/I- |
940 zł szac. 750 zł 285 wyświetleń |
9 | zakończona |