Polska, medal na pamiątkę wizyty Jana Pawła II w Krakowie, 1980
Zakończenie: 31-12-2020 22:25:20
315002
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal na pamiątkę wizyty Jana Pawła II w Krakowie, 1980, medal projektu Bronisława Chromego, Aw: Popiersie papieża na wprost, JAN PAWEŁ II, Rw: Fragment łodzi z żaglem, obok 2-10•VI•1979, KRAKÓW - NOWA HUTA - ŁÓDŹ PIOTROWA, na obrzeżu punca srebra i VC |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 925, 45.2 mm, 46.35 g |
Literatura: | Nestorowicz 123, Grabowski 0116 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 209