Zakończenie: 01-10-2020 20:00 ÷ 22:49
Polska, medal 600-lecie miasta Pabianic, 1933
309797
Aw: Herb Pabianic, daty 1333-1933 poniżej, w otoku 600 LE... | II- |
85 zł szac. 50 zł 154 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medali wybity z okazji pierwszej podróży statku M/S Piłsudski, 1935
309739
Aw: Statek na morzu i napis w otoku MS PIŁSUDSKI, Rw: Zar... | I |
110 zł szac. 150 zł 84 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę 500. rocznicy założenia Rohatyna, 1927
308874
Aw: Tarcza z herbem Rohatyna, z boków inicjały Rudolfa Mę... | II |
820 zł szac. 200 zł 206 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, plakieta Marceli Nencki, 1907
308869
Aw: popiersie Nenckiego w lewo i napis M. NENCKI 1847-190... | I- |
860 zł szac. 300 zł 235 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę wystawy teatralnej, 1903
308868
Aw: Maska teatralna, nad nią gałązka laurowa, I-SZA / WYS... | II |
470 zł szac. 500 zł 190 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal - przeniesienie zwłok Mickiewicza na Wawel, 1890
309795
sygnowany W. GLOWACKI; Aw: Głowa wieszcza narodowego w pr... | II |
105 zł szac. 100 zł 250 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę wizyty Rudolfa i Stefanii w Krakowie, 1887
309796
sygnowany W PITTNER, Aw: Popiersia pary arcyksiążęcej w p... | II- |
280 zł szac. 80 zł 450 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Śląsk, Medal nagrodowy wystawy rolniczej, 1913
308867
Aw: Heros trzymający łopatę i wyrwane drzewo, w tle zabud... | II- |
450 zł szac. 200 zł 210 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), zestaw 3 replik zlotego medalu milenijnego z Janem Pawłem II, 2000
309247
zestaw trzech medali, będących replikami złotego medalu m... | I |
340 zł szac. 250 zł 307 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Rosja, medal z Adamem Mickiewiczem, 1976
309798
autorstwa M. Szmakowa, Aw: Popiersie na wprost i napis ro... | I- |
85 zł szac. 60 zł 216 wyświetleń |
5 | zakończona |