Polska, medal na pamiątkę wystawy teatralnej, 1903

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 22:34:20
308868
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1795-1918, medal na pamiątkę wystawy teatralnej, 1903, Warszawa, Aw: Maska teatralna, nad nią gałązka laurowa, I-SZA / WYSTAWA / TEATRALNA / W WARSZAWIE / 1902–1903, Rw: Głowy Słowackiego, Moniuszki i Fredry, JUL. SŁOWACKI 1809-1849 - STANISŁAW MONIUSZKO 1819 - 1872 - AL. HR. FREDRO 1793-1876, na dole OPERA / DRAMAT / KOMEDYA, niżej sygnatura J.GABOWICZ, medal odlany w zakładzie Bracia Łopieńscy
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz lany, 97.0 mm, 326.54 g, rzadki
Literatura: Strzałkowski 33 (R)

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 179

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  300 zł