Śląsk, Medal nagrodowy wystawy rolniczej, 1913

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 22:33:20
308867
Opis: Śląsk - Wrocław, Medal nagrodowy wystawy rolniczej, 1913, Aw: Heros trzymający łopatę i wyrwane drzewo, w tle zabudowania Hali Stulecia, niżej sygnatura TG, GARTENBAUAUSSTELLUNG • ZUR • JAHRHUNDERTFEIER • BRESLAU • 1913, Rw: Tarcza z herbem Wrocławia, z boków dwa putta, pod herbem PREIS • DER • STADT • BRESLAU, na obrzeżu nabite C.POELLATH SCHROBENHAUSSEN, medal projektu Theodora von Gosen
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 92.8 mm, 165.08 g, niewielkie uderzenia przy obrzeżu
Literatura: J. M. 2383, Sakwerda s. 166

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 201

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  390 zł
4)  270 zł
5)  135 zł