Zakończenie: 02-07-2020 20:00 ÷ 22:32
Polska, medal - Dowódcom II Korpusu, 1989
303997
sygnowany AN (Andrzej Nowakowski);Aw: Cztery popiersia, p... | I |
410 zł szac. 500 zł 386 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, II poł. XIII w.
198529
Krzyż grecki, perełki na wale | II |
390 zł szac. 150 zł 258 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, medal - 745. rocznica Bitwy pod Legnicą, 1986
303993
projektu Józefa Stasińskiego, Aw: Fragment bitwy, 745 ROC... | I |
380 zł szac. 400 zł 248 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, grosz litewski na stopę polską, 1568
304748
końcówki napisów L / LIT | III |
370 zł szac. 200 zł 251 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal - książe Zdzisław Lubomirski, 1917
303941
autorstwa Czesława Makowskiego, Aw: Popiersie w lewo, KSI... | II |
370 zł szac. 200 zł 243 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, denar, 119-122
305119
Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP CAESAR T... | II+/I- |
360 zł szac. 400 zł 369 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, denar, 236
304671
Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP MAXI... | III+ |
360 zł szac. 120 zł 299 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę złotych godów, 1937
303971
Aw: Popiersie prezydenta Mościckiego w lewo, po bokach sy... | I- |
360 zł szac. 300 zł 221 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Śląsk, liczman (Raitpfennig), 1571
304648
| III+ |
350 zł szac. 100 zł 363 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, medal na setną rocznicę powstania listopadowego, 1930
303966
sygnowany na awersie WABIA WABINSKI, na rewersie ST REPET... | II- |
350 zł szac. 100 zł 316 wyświetleń |
6 | zakończona |