Polska, medal na setną rocznicę powstania listopadowego, 1930
Zakończenie: 02-07-2020 22:03:00
303966
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal na setną rocznicę powstania listopadowego, 1930, sygnowany na awersie WABIA WABINSKI, na rewersie ST REPETA, projektu Stanisława Repety, Aw: W ośmiokącie napis w pięciu wierszach SETNA ROCZNICA / POWSTANIA / ZBROJNEGO / NARODU / 1830 1930; Rw: W ośmiokącie postacie dwóch żołnierzy |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 55.0 mm, 75.63 g, w oryginalnym, tekturowym pudełku, na którym napis W WABIA-WABINSKI / JUBILER / WARSZAWA |
Literatura: | Strzałkowski 664 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 316