Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 20:42:40
304758
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1594, Olkusz, w trzecim wierszu Lewart oddziela datę od napisu
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, połysk menniczy
Literatura: Iger O.94.9.r - podobny, ale w otoku awersu napis nie przerwany popiersiem króla

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 794

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  300 zł
4)  250 zł
5)  185 zł
6)  115 zł
7)  110 zł
8)  105 zł
9)  100 zł
10)  95 zł
11)  90 zł