Cesarstwo Rzymskie, denar, 119-122

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 20:10:40
305119
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Hadrian 117-138, denar, 119-122, Rzym, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP CAESAR TRAIAN HADRIANVS AVG, Rw: Geniusz stojący w lewo, trzymający paterę nad ołtarzem oraz kłosy zboża, P M TR P COS III
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 3.44 g, patyna
Literatura: RIC 90, C. 1091

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 347

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  340 zł
4)  320 zł
5)  260 zł
6)  240 zł