Polska, medal - Dowódcom II Korpusu, 1989

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 22:08:20
303997
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal - Dowódcom II Korpusu, 1989, sygnowany AN (Andrzej Nowakowski);Aw: Cztery popiersia, przy nich napisy: GEN. WŁADYSŁAW ANDERS, GEN. BRONISŁAW RAKOWSKI, GEN. NIKODEM SULIK, GEN. BRONISŁAW DUCH, Rw: Na tle wzgórza z klasztorem Monte Cassino orzeł wojskowy i tarcza z oznakami jednostek, poniżej RZEMIOSŁO, u góry i u dołu: DOWÓDCOM II KORPUSU POLSKIEGO / COMMANDORS II POLISH CORPS
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, punca na obrzeżu, 69.8 mm, 132.65 g, nakład jedynie 30 egzemplarzy
Literatura: Paszkowycz 60/89, MMP 87

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 323

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  350 zł
4)  330 zł
5)  300 zł