Polska, grosz litewski na stopę polską, 1568

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 20:40:00
304748
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, grosz litewski na stopę polską, 1568, Tykocin, końcówki napisów L / LIT
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 5SA42-14, Kop. 3287 (R)

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 228

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  200 zł
4)  185 zł
5)  130 zł
6)  125 zł
7)  120 zł