Polska, medal na pamiątkę złotych godów, 1937

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 22:04:40
303971
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal na pamiątkę złotych godów, 1937, Aw: Popiersie prezydenta Mościckiego w lewo, po bokach sygnatura J.AVMILLER i znak Mennicy Warszawskiej, w otoku PROFESOR IGNACY - MOŚCICKI, Rw: Orzeł, niżej NA PAMIĄTKĘ / ZŁOTYCH GODÓW / MAŁŻEŃSKICH, w otoku PREZYDENT RZPLITEJ POLSKIEJ
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 950, 50.1 mm, 69.68 g, na obrzeżu punca srebra i znak Mennicy Warszawskiej
Literatura: Strzałkowski 832

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 184

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  310 zł
4)  260 zł
5)  220 zł
6)  195 zł
7)  185 zł