Polska, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, II poł. XIII w.

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 20:35:20
198529
Opis: Polska - Władca nieokreślony z XII-XIII wieku, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, II poł. XIII w., Krzyż grecki, perełki na wale
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.2 mm, 0.28 g
Literatura: BRP Prusy E1.1, W. 16a

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 229

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  220 zł
4)  200 zł
5)  105 zł
6)  100 zł
7)  95 zł
8)  90 zł