Zakończenie: 02-07-2020 20:00 ÷ 22:32
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Rosja, 5 kopiejek, 1911 СПБ
304789
| I/I- |
210 zł szac. 100 zł 213 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, zestaw 3 stopni Medalu Zasłużonym na Polu Chwały, 1970 (?)
303668
Na stronie głównej widoczny Order Virtuti Militari z Orłe... | I/I- |
210 zł szac. 50 zł 256 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Pomorze, brakteat, XIII w.
304807
Łukowato wygięta brama (?), z boków dwa krzyże na długich... | III |
200 zł szac. 75 zł 299 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Pomorze, brakteat, XIII w.
304801
Łuk, na którym wieża z blankami, z prawej słup, z lewej p... | III |
200 zł szac. 100 zł 304 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Pomorze Zachodnie, brakteat, XIII/XIV w.
304794
Hełm z pióropuszem, w lewo | III/IV |
200 zł szac. 60 zł 816 wyświetleń |
2 | zakończona | |
III Rzeczpospolita Polska 1989-, Krzyż Czynu Bojowego Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie, 1989-1999
303690
Krzyż maltański, na środku którego orzeł Sił Zbrojnych na... | II/II- |
200 zł szac. 60 zł 1652 wyświetleń |
11 | zakończona | |
Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1277–1288
198486
Na łuku krzyż, z boków po kulce, pod łukiem sześciopromie... | III |
195 zł szac. 150 zł 275 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 1925
302768
Stone Mountain - Memorial to the Valor of the Soldier of ... | I/I- |
195 zł szac. 200 zł 254 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal - kardynał August Hlond, 1930
303969
sygnowany J. Wysocki, Aw: Popiersie w lewo, w otoku napis... | II- |
195 zł szac. 150 zł 271 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, denar
305263
Aw: Głowa króla w koronie z długimi włosami, na wprost, l... | III- |
190 zł szac. 150 zł 400 wyświetleń |
6 | zakończona |