Pomorze Zachodnie, brakteat, XIII/XIV w.

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 20:27:20
304794
Opis: Pomorze Zachodnie - Uznam- miasto, brakteat, XIII/XIV w., Hełm z pióropuszem, w lewo
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.6 mm, 0.25 g
Literatura: Dbg-P. 156, Kop. 4825 (R7)

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 22
Ilość odsłon: 161

1)  200 zł
2)  200 zł