Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1277–1288

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 20:30:00
198486
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1277–1288, Na łuku krzyż, z boków po kulce, pod łukiem sześciopromienna gwiazda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.1 mm, 0.28 g
Literatura: BRP Prusy T5.2, W. 28a, Sarbsk 39, Str. 21, Wieleń 23, Vossberg 99

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 172

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  125 zł
4)  95 zł
5)  90 zł