Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 1925
Zakończenie: 02-07-2020 21:55:00
302768
Opis: | Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 1925, Filadelfia, Stone Mountain - Memorial to the Valor of the Soldier of the South |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby "900", nierówna patyna |
Literatura: | KM 157.1 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 185