Polska, medal - kardynał August Hlond, 1930

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 22:03:20
303969
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal - kardynał August Hlond, 1930, sygnowany J. Wysocki, Aw: Popiersie w lewo, w otoku napis AUGUSTUS CARD HLOND PRIMAS POLONIAE, Rw: Fronton seminarium w Poznaniu, powyżej trzy tarcze z herbami i napis w otoku CIERUS ET CHRISTIFIDELES ARCHIDICEC GNESN ET POSNAN, na dole napis w trzech wierszach ARCHIPRAESULI SUO.... i daty 1905-1930
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 55.5 mm, 75.99 g
Literatura: Strzałkowski 672 R

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 159

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  180 zł
4)  130 zł
5)  90 zł