Pomorze, brakteat, XIII w.
Zakończenie: 02-07-2020 20:26:40
Pomorze, brakteat, XIII w.
304801
Opis: | Pomorze - Strzałów, brakteat, XIII w., Łuk, na którym wieża z blankami, z prawej słup, z lewej proporzec, pod łukiem krzyż |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 16.3 mm, 0.18 g, wykruszenia |
Literatura: | Dbg-P. 49, Kop. 4652 (R6) |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 251