Pomorze, brakteat, XIII w.

Pomorze, brakteat, XIII w.

Pomorze, brakteat, XIII w.

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 20:26:40
304801
Opis: Pomorze - Strzałów, brakteat, XIII w., Łuk, na którym wieża z blankami, z prawej słup, z lewej proporzec, pod łukiem krzyż
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.3 mm, 0.18 g, wykruszenia
Literatura: Dbg-P. 49, Kop. 4652 (R6)

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 217

1)  200 zł
2)  195 zł