Pomorze, brakteat, XIII w.

Pomorze, brakteat, XIII w.

Pomorze, brakteat, XIII w.

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 20:26:20
304807
Opis: Pomorze, brakteat, XIII w., Łukowato wygięta brama (?), z boków dwa krzyże na długich trzonkach
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.6 mm, 0.23 g
Literatura: Dbg-P. 468, Kop. 4855 (R5)

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość przebić: 19
Ilość odsłon: 122

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  75 zł