Zakończenie: 05-09-2019 20:00 ÷ 22:04
Francja, żeton z Duchem Świętym, 1728
185546
projektu Jeana Duviviera; Aw: Popiersie w prawo, pod popi... | III |
105 zł szac. 150 zł 209 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, żeton Izby Handlowej w Bayonne, 1738
185547
Aw: Popiersie Ludwika XV w prawo, pod popiersiem sygnatur... | II- |
— start 120 zł 171 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton patriotyczny, 1741
185548
sygnowany fm, Aw: Głowa Ludwika XV w prawo, LUD XV REX C... | III+/III |
— start 120 zł 183 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton pamiątkowy, 1758
185549
sygnowany D.V, Aw: Popiersie Ludwika XV w prawo, LUD XV R... | III+ |
90 zł szac. 150 zł 208 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Francja, żeton, 1769
185550
Aw: Popiersie króla w prawo, pod popiersiem sygnatura I.D... | III |
90 zł szac. 150 zł 213 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Francja, żeton, 1776
185551
sygnowany P DROZ, Aw: Popiersie króla w lewo, LUDOV XVI R... | III+ |
— start 120 zł 140 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton pamiątkowy, 1785
185552
Aw: Popiersie króla w lewo, LUDOV XVI REX CHRISTIANISS, R... | I- |
— start 120 zł 146 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton pamiątkowy
185553
Aw: Głowa Ludwika XV w prawo, LUD XV REX CHRISTIANISS; R... | II |
— start 120 zł 128 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, rewers medalu wybitego dla upamiętnienia uwolnienia Smoleńska z oblężenia Moskali, zawarcia pokoju z Turcją oraz podpisa, 1636 (oryginał)
185636
Król w towarzystwie armii przyjmuje poselstwa tureckie i ... | III |
260 zł szac. 400 zł 322 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Czechy, żeton?, ok. XVIII w.
185699
Herb Pragi | III- |
36 zł szac. 50 zł 293 wyświetleń |
4 | zakończona |