Francja, żeton Izby Handlowej w Bayonne, 1738

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 26-08-2019 18:00
Zakończenie: 05-09-2019 21:53:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 05-09-2019 21:53:40
185547
Opis: Francja - Ludwik XV Ukochany 1715-1774, żeton Izby Handlowej w Bayonne, 1738, Aw: Popiersie Ludwika XV w prawo, pod popiersiem sygnatura R FIL, napis LUD XV REX CHRISTIANISS; Rw: Herb miasta Bayonne, podtrzymywany przez dwa lwy, NUN QUAM POLLU-TA
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.3 mm, 7.72 g
Literatura: Feudarent 9261

Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 171