Polska, trojak, 1592

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1592

Polska, trojak, 1592

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 05-09-2019 20:29:40
185129
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1592, Malbork, na rewersie odmiana z interpunkcją w formie gwiazdek
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, moneta wybita z końcówki blachy, piękny
Literatura: Iger M.92.1.a

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 979

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  410 zł
4)  390 zł
5)  380 zł
6)  360 zł
7)  290 zł
8)  175 zł
9)  165 zł
10)  160 zł
11)  155 zł
12)  150 zł